Газобетон – це дуже популярний в наш час будівельний матеріал. В нього низька теплопровідність, висока міцність та мінімальна вага.
Ви можете замовити газоблоки на ac-ac.com.ua/uk/gazobeton саме зараз, щоб вибудувати дім. Але як впоратися з фінішним покриттям поверхонь з вулиці?
Газобетон — це бетон з комірчастою структурою, який у собі відмінно увібрав теплоізоляційні та конструкційні властивості. Газоблоки можна використовувати для створення перегородок та несучих стін, як утеплювач та заповнення каркасної технології будівництва. Головною перевагою газобетону вважається вигідна ціна та екологічність. Існує два різновиди газобетонних блоків: автоклавного та неавтоклавного твердіння. Найміцнішим і найякіснішим вважається перший тип газобетону.
Для чого потрібне фінішне покриття газобетону ззовні?
Фінішне покриття захистить поверхні від впливу зовнішнього середовища. Вони не будуть деформуватися від вологи, сонячних променів, температурних коливань та механічних пошкоджень. Якщо не захистити матеріал належним чином, він почне руйнуватися. В результаті стіни втратять теплоізоляційні властивості, тому ви будете переплачувати за опалення дому.
Головні етапи фінішного покриття
Матеріали наносяться у відповідності до деяких кроків. Серед них:
- Підготовка поверхні. Перед нанесенням фінішного покриття потрібно очистити газобетон від забруднень. Якщо на поверхні є тріщини або інші дефекти, позбавтеся від них за допомогою спеціальних сумішей.
- Ґрунтування. Обов’язковим етапом є нанесення на поверхні ґрунтовки. Такий матеріал покращить адгезію між газобетоном та фінішним покриттям. Пам’ятайте про те, що ґрунтовка повинна бути водостійкою та паропроникною.
- Вибір фінішного покриття. Найбільш розповсюджені варіанти – це мінеральна або акрилова штукатурка. Такі матеріали захистять від вологи та пропустять пар. Також можна придбати фасадні фарби, які повинні бути водостійкими та стійкими до проміння сонця.
- Нанесення фінішного покриття. Варто дотримуватись інструкцій від виробника. На практиці може використовуватися шпатель або ж малярний валик. Покриття наноситься рівномірно, варто уникати нерівностей та підтікання.
- Захист від вологи. Коли фінішне покриття було нанесене, важливо захистити його від високого рівня вологості. Це можна зробити, користуючись на практиці гідрофобними засобами. Такі матеріали значно зменшують поглинання води поверхнями.
Краще проводити відповідні роботи в суху погоду. Температура повітря має варіюватися від +5 до +30 градусів. Не варто працювати від час дощу або ж в морозні дні.
Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, варто звернутися за допомогою до професіоналів. Вони не припустяться помилок та виконають роботи правильно. Завдяки цьому зовнішні поверхні з газобетону прослугують максимально довго, не будуть деформуватися з часом під впливом негативних факторів!